Domaldo

Jak se to zapíše html kódem?

Jak se to zapíše embed kódem (obrázek níže) ?

Odpovědi
anonym

Tohle vypadá buď jen na obyčejné odkazy nebo interaktivní roletky které rozvinou přeheld epizod, obojí se píše v javascriptu … nevidím důvod proč by se pro něco takového měl využívat html element <embed></embed> … a znovu připomínám že i ten už je dnes zastaralý a ani pro účel vkládání videa do stránky se element embed už nevyužívá, embed pochází z html 4, máme tu dávno html 5 a speciální elementy video, audio a tak podobně.

ivzez

Nijak.

Podle obrázku bych řekla, že půjde o normální
internetové odkazy, nikoliv o embed kódy.
_____

Chtělo by to vědět, kam ty odkazy povedou. Takhle jen obecně:
<a href=„adresa“ title=„1. séria“>1. séria</a>

Nevím, jak se tu kód zobrazí, jestli se nepřevede na odkaz, který
nikam nepovede, ale doufám, že to snad bude k přečtení.

ivzez

Tak kód se zobrazil tak, jak jsem jej napsala.
„adresa“ → tam je potřeba zadat (nejlépe úplnou) cestu.

Domaldo

Měl jsem tam chybu (přece jen, jsme jenom lidi),a v html kódu už to půjde?

anonym

Půjde ale bude třeba upřesnit co to vůbec je … Jak se to má chovat. Mohou to být tři obyčejné roletky a v tom případě se to napíše takto https://jsbin­.com/dofewixi­zi/edit?html,css­,js,output

Domaldo

vím, že jsem úplný laik, ale jak to napsat, když chci, aby to tlačítko vyjelo, když se na něj klikne a zobrazil by se tam počet epizod např.

1.Série

01×01
01×02 atd.

(po kliknutí na epizodu, by se stránka měla přesměrovat na mnou zvolenou stránku)

díky za pomoc