Kelt

Jak se to správně jmenuje a kde se to dá sehnat?

Na nastavitelnou délku stolu bych potřeboval takové kovové díly . Délka 20 – 30 cm z boku „U“ profil, všechny tři strany toho U profilu stejně dlouhé a další díl by byl podobný, ale profil U by byl menší, že by se vlezl do toho většího a mohl se tam pohybovat. No a po délce by byly otvory, kterými by se daly šrouby s matičkami a zajistily tak v určité poloze. Možná bych to sehnal v železářství, ale nevím, jak se to jmenuje. Děkuji.

Nejlepší odpověď
led

https://webshop­.schachermayer­.com/cdn/deri­vates/5/131/85­3/DV005-Classic_Seite776_0­.jpg

Skúste hľadať „vodicí kování na roztahovací stůl“, prípadne „kování pro roztahovací stoly“
ukážka: https://www.go­ogle.com/sear­ch?client=avast-a-2&q=vodic%C3%AD+ko­v%C3%A1n%C3%AD+na+roz­tahovac%C3%AD+st­%C5%AFl&oq=vo­dic%C3%AD+kov%C3%A1n%C3%­AD+na+roztaho­vac%C3%AD+st%C5%A­Fl&aqs=avast.­.69i57.310j0j7&i­e=UTF-8

Další odpovědi
elkon

Jestli to někdo chápe, tak já to nejsem. Možná, když v železářství vysvětlíš o co jde, tak ti něco nabídnou.

kia

Jmenuje se to U profil.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Kelt

Pro led: Děkuji. ale nejde o roztahovací stůl ale o měnitelnou výšku stolu. Našel jsem nějaké nabídky a tak mne něco napadlo.

led

rovnaký postup môžte použiť aj pri dvíhaní stola. malá zmena v texte a hop: https://www.go­ogle.com/sear­ch?client=avast-a-2&q=kov%C3%A1­n%C3%AD+na+dv%C3%AD­hac%C3%AD+st%C5%A­Fl&oq=kov%C3%A1n%C3%AD+n­a+dv%C3%ADhac%C3%AD+st­%C5%AFl&aqs=a­vast..69i57.30847j0j9&i­e=UTF-8
Istá švédska nábytkárska firma, ktorá má zastúpenie aj u nás, zase predáva dvíhací stôl na kľuku.