anetadela1

Jak se to s těma bodama 2

Aha, tak se omlouvám Homerovi a Standovi za špatně položenou otázku. Já vím, jak se boduje. Já jen že,mi přijde jakoby se tady lidi snažili nahonit body, aby byli v soutěži. Ale je jedno jestli mám 100 bodů nebo 500 bodů ne? Vždyť i kdyby mi např. někdo dával pořád palce dolů a já tím pádem neměla body, tak stejně budu soutěžit. Nebo ne?? Snad je to srozumitelnější:-)

Nejlepší odpověď
standa

Nová soutěž na r. 2010 zatím nebyla vyhlášena, snad bude…

A jinak máte pravdu, v té loňské soutěži to tak bylo…bylo totiž jedno kolik kdo má bodů.

Zdroj: http://www.od­povedi.cz/tipy/sou­tez