Raduš

Jak se to nazývá odborně ?

Stál u mikrofonu a mluvil a mluvil a mluvil a mluvil, hodiny a hodiny, nemělo to konce.

Jak se odborně nazývá to,co jsme v předchozí větě popsali a kde se s tím můžeme potkat?

Nejlepší odpověď
Děda Louda

Sice nevím, jestli to má odborné pojmenování, ale funguje to u politiků, manželek, tchyní a různých jiných narušených osobností, třeba neschopných šéfů a pod.
Ani ten mikrofon k tomu nepotřebují, ale přístup k němu jim poskytije pocit uspokojení a patrně jim to pomáhá s mindráky.

Další odpovědi
fablen

politik

potkáte to ve sněmovně

Alesh

Odpověď viz odkaz.

Zdroj: http://nase-rec.ujc.cas.cz/ar­chiv.php?art=5365

led

Ľudovo sa to volá sebapočúvanie – „pokiaľ ma niekto počúva a ja sa počúvam, mám ku komu hovoriť“.

FOG

Ukecanej jak „stara Blazkova“.

Tlaky

Fidel Castro