Pralinka4

Jak se to nazývá?

V pondělí jdu na kardio (kde mne poslali po vysestreni EKG) Maji mi dat nějaký přístroj (na pozorovani )na hrudník,který budu mít jeden den. Nevíte prosím jak se to nazývá?:-) Nevím jak to popsat.

Nejlepší odpověď
annas

Je to tzv. Holter – monitor přístroj, který zaznamenává aktivitu srdce, měří krevní tlak po dobu 24 hodin.

Také jsem kdysi mělal přístroj připoojený.

Další odpovědi
mosoj

Všeobecně Holter. U tebe pravděpodobně EKG. Budeš chodit 24 hodin s přísavkami a bedničkou u boku.
Doplňuji:
Tímto se zachytí činnost srdce nepřetržitě po dobu 24 hod a nejenom v době vyšetření.