iceT

Jak se to může stát, že někdo nedává pozor?

http://www.no­vinky.cz/koktej­l/215852-batole-vypadlo-ve-francii-ze-sesteho-patra-kolemjdouci-je-chytil-do-naruce.html

Nejlepší odpověď
anonym

neumím si to představit je to hrozné,některé ženy by možná měly víc zapřemýšlet jestli už jsou dostatečně zralé mít děti,dítě není hračka která když omrzí se odloží,možná by pak ubylo tak hrozných nehod

Další odpovědi
aramah

Teď jsem to četla,je to hrůza co se děje,jak ty matky se dnes starají o své děti? Hlavně že to dopadlo dobře.

blesk26

Jestli to nebude tím, že dnes lidé neumí/nechtějí své děti pořádně vychovat. Kdyby si nemohly dělat úplně co se jim zachce, možná by je ani nenapadlo dělat p******y u otevřeného okna.