Nejsem si jistá na sto procent, ale řekla bych, že mladším klukům se spíš líbí oholené, starším víc neoholené. Samozřejmě, že ve všem existují vyjímky, záleží také, kolik je Tobě a kolik dotyčnému partnerovi.
| 0 Nominace Nahlásit |
záleží kde to je dole,pokud v rozkroku je to skutečně individualní,kdo má sklony k pedofilii,chce vyholenou,chlapáci zarostlý,popřípadě upravený klín
| 0 Nominace Nahlásit |
Za socialismu se mi líbily neoholené,protože to tak bylo.Nyní máme tržní hospodářství a líbí se mi oholené. 😉
|
0
před 5880 dny
|
0 Nominace Nahlásit |
Většinou oholené, navíc je to lepší z hygienického hlediska, v chloupcích se udržujou různé nečistoty a zápach navíc se dají jednodušeji chytit filcky, třeba i někde v sauně či na veřejných záchodech.
|
0
před 5876 dny
|
0 Nominace Nahlásit |
U otázky nebylo diskutováno.
Nový příspěvek| Drap | 714 | |
| marci1 | 491 | |
| iceT | 415 | |
| hanulka11 | 321 | |
| annas | 320 | |
| briketka10 | 273 | |
| Kepler | 247 | |
| ReHu | 231 | |
| Damiana | 229 | |
| led | 229 |
| Líčení a make-up |
| Móda a doplňky |
| Účesy |
| Ostatní krása a styl |