orestez

Jak se to dělá, že se ženská pozná podle brady?

Jsou i ústa, že. Některá prořízlá, jiná mají vchod úst položen nízko skoro bez brady, jiné zas vysoko, jiné rozesmátá ústa s nádhernou bradou s ďolíkem. U žen se nikdy neříká s krásnou bradkou, jak by se s českou zdrobnělinou slušelo. No nic. Zásadní otázka. Jak podle brady vnímáte obličeje žen, dívek, lidí? Lze to vůbec poznat podle brady jestli jde o muže, ženu? Nebo je tato otázka pouhým skřítkem?

Odpovědi
Kepler

Pomineme-li strniště na bradě muže, myslím, že výraznější rozdíly nenajdeme. Říká se, že výrazná a vystupující brada značí energickou povahu, malá ustupující zase neprůbojnost, ale moc tomu nevěřím. V této oblasti řepy hrají hlavní roli ústa, ale u žen jsme v rozpoznáváním vedle. Než vyrazí do světa, namalují si nějaký ten obličej na tu svou hubu (jak pravil Ivan Mládek).

mosoj

Já tomu sice brada neříkám, ale ani to není vždy jisté.