hanny 2

Jak se ti skokani dostanou ven?A skočili byste?

http://www.stre­am.cz/komenta­re/2117358-skok-do-nejvetsi-jeskynni-propasti-na-svete

Nejlepší odpověď
dědapetr

Určitě bych neskočil,nenašel bych odvahu.Nejsem na extrémní sorty.Nato aby se dostali ven mají něco určitě nachystaný,nějakou kladku s lanem a navijákem.

Další odpovědi
iceT

Napoprvé bych musela s někým skákat,jak píše MrGandy,a napodruhé by šlo asi samo,to už bych věděla do čeho jdu.Ale sama neeee.
Možná je v té jeskyni dole nějaký jiný východ,možná taky ne a musí zpět nahoru.Tady je nějaká zajímavost-poslední dva odstavce

http://mojevrba­.cz/index.php?op­tion=com_conten­t&view=article&id=115:s­anctum-aneb-kolik-kostlivcu-najdete-v-opravdove-jeskyni-esaala&catid=43:os­tatni

MrGandy

Kdybych skákal s nějakým instruktorem, asi bych se až tak nebál …, ale kdybych měl skákat sám, tak bych se asi podělal strachy, proto v tom skoku bych si myslel, že umřu. Ale nějak bych to snad zvládl. Myslím si ale, že lidi co tam skáčou jsou už profesionálové