Lamalam

Jak se těšíte na vysílání ČT1 příští rok?

Líbí se vám program veřejnoprávní televize? K nahlédnutí zde: http://nevidi­telnypes.lidov­ky.cz/chtip-co-bude-vysilat-ct-pristi-rok-dun-/p_zabava.aspx?c=A151106­_202509_p_zaba­va_wag#utm_sou­rce=rss&utm_me­dium=feed&utm_cam­paign=pes_nevi­ditelny&utm_con­tent=main?

Nejlepší odpověď
Emefej

Jako vtip dobré. Jako reálná alternativa hrozné.

Další odpovědi
anonym

Jen blbni,neplaš hada bosou nohou.

briketka10

Těším moc, ale ČT1 nesleduji
od jisté doby se dívám na jiné
programy 😁

lexx

je mi tak nějak celkem egal, tu prolhanou bednu už 2 roky nemám a žiju tak nějak spokojeněji, vyrovnaněji méně stressů, jde to ! vyzkoušejte

ten který je

Ani bych se nedivil kdyby se ten TV program stal za rok skutečným.ČT k tomu směřuje mílovými kroky a o lhaní a oblbování už ani nemluvím.Vše mi připomíná stav na konci 80 let.

dejavu

Moc se těším na seriál Krajinou domova, který by měla začít vysílat tv v lednu – tady je ukázka https://vimeo­.com/130098643

jirkajirka

Poč bych měl posuzovat program TV podle několika pořadu uveřejněný internetovým bulvárem???