Monny

Jak se těšíte na vánoce?

Budou jako obvykle nebo chystáte něco nového.Budou tu za chvíli.

Nejlepší odpověď
GM

Letos se na vánoce netěším ani trochu. Nejraději bych 22.12. usnula a probudila se 2.1.

Další odpovědi
anonym

Mně jsou vánoce vcelku uloupené.Ale existuje snaha zhnusit mi je.V Tescu začali dělat výzdobu.
Ať to vůbec nesundávají.Ce­loroční svátky.

hanulka11

Jistěže se těším, ale co by se dalo vymyslet nového? U nás bude spíš klasika- stromek, dárky,cukroví, společná večeře a pohoda .A snad bude i sníh.

dabel

Na vánoce jse netěšim vůbec.Vždy jsem se těšila ale tentokrát ne.