slad08

Jak se těšíte na Mikuláše s čerty?

Já jdu za čerta na mého mladšího bratra

Nejlepší odpověď
fcoop

No – před lety jsem tu veselou partu potkal,byl večer,takže tma.Oni museli mít profesionálně udělané masky – byli jak opravdoví.
Anděl s Mikulášem byli – dejme tomu – lehce podroušení,ale čert ji měl jak z praku.
Vylezl od popelnic,bůhvíco tam vyváděl a zaječel,mě málem povolil svěrač.
Bylo to príma setkání.

Další odpovědi
kapka

Byla jsem s klukama /2× 7let/ na Mikuláši už včera. Jeli jsme parním vláčkem, kde byl Mikuláš, anděl a dva čerti. Vlak byl plnej k prasknutí, desítky dětí. A koho myslíte, že nesl nakonec čert přes celej perón k lokomotivě, že ho hodí, zlobivce, do kotle? Jednoho z mých kluků samozřejmě. 🙂

Potřebovala jsem pak ještě do knihovny a tam jsme natrefili náhodou taky na akci, kde se vyráběly věci na Vánoce a přišel i Mikuláš s čertem. Kluci si včera nanosili domů pěknou výslužku a hlavně si to užili. A skoro nic nás to ani nestálo. To jsem zase byla ráda já.

www

„To zas bude v alejích nablito !“ 😁
Ne, dnes dělají tuto kratochvíli většinou jen prťata za účelem nějakého zisku a nesmí se na ně zpozarohu udělat bu-bu-bu. Vůbec to už dávno není ono.. ☹

hanulka11

už to dávno nemá tu úroveň jako dřív …dnes je to samý alkohol a dělobuch a to nesnáším…pak si pusť takovou sebranku domů.....

Drap

Já letos už ne, u nás byl již v pátek a přinesl mi vnuka a vnučku, takže pro letošek mám už vybráno.

lexx

Jenom doufám že tyhle podnapilé pobudy nepotkám venku cestou večer domů.