Avatar uživatele
slad08

Jak se těšíte na Mikuláše s čerty?

Já jdu za čerta na mého mladšího bratra

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? kapka, anonym, fcoop před 4519 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
fcoop

No – před lety jsem tu veselou partu potkal,byl večer,takže tma.Oni museli mít profesionálně udělané masky – byli jak opravdoví.
Anděl s Mikulášem byli – dejme tomu – lehce podroušení,ale čert ji měl jak z praku.
Vylezl od popelnic,bůhvíco tam vyváděl a zaječel,mě málem povolil svěrač.
Bylo to príma setkání.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
kapka

Byla jsem s klukama /2× 7let/ na Mikuláši už včera. Jeli jsme parním vláčkem, kde byl Mikuláš, anděl a dva čerti. Vlak byl plnej k prasknutí, desítky dětí. A koho myslíte, že nesl nakonec čert přes celej perón k lokomotivě, že ho hodí, zlobivce, do kotle? Jednoho z mých kluků samozřejmě. 🙂

Potřebovala jsem pak ještě do knihovny a tam jsme natrefili náhodou taky na akci, kde se vyráběly věci na Vánoce a přišel i Mikuláš s čertem. Kluci si včera nanosili domů pěknou výslužku a hlavně si to užili. A skoro nic nás to ani nestálo. To jsem zase byla ráda já.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
www

„To zas bude v alejích nablito !“ 😁
Ne, dnes dělají tuto kratochvíli většinou jen prťata za účelem nějakého zisku a nesmí se na ně zpozarohu udělat bu-bu-bu. Vůbec to už dávno není ono.. ☹

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
hanulka11

už to dávno nemá tu úroveň jako dřív …dnes je to samý alkohol a dělobuch a to nesnáším…pak si pusť takovou sebranku domů.....

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Drap

Já letos už ne, u nás byl již v pátek a přinesl mi vnuka a vnučku, takže pro letošek mám už vybráno.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
lexx

Jenom doufám že tyhle podnapilé pobudy nepotkám venku cestou večer domů.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek