Malovranec

Jak se tento film jmenoval? (viz. doplňující informace)

Nedávno jsem viděl malinkou část z filmu, který byl parodie na zápasnické filmy, hlavní postava byl obtloustlý zápasník, který se divně oblékal…
Doplňuji:
Tento film se dávali někdy 8.5…

Odpovědi
iceT

Mohl by to být film Hromy a blesky?Oliver Platt je obtloustlým hercem,v tomto filmu se fakt divně oblékal a parodie na zápas to taky tak trochu byla.Vzhledem k tomu,že na tv nekoukám,tak info o tom,kdy to bylo v tv,je pro mě jaksi na nic,ale viděla jsem to nedávno a proto budu doufat,že jsem i z toho mála informací vyčetla dost na to,abych odpověděla správně.

http://www.csfd­.cz/film/18350-hromy-a-blesky/

MARTESING

Je to film Nespoutaný ;)
http://film.o­sobnosti.cz/nes­poutany-281147#Internet 60 Mb/s + 80 TV programů = 649 Kč měsíčně

bolak

dej víc informací, parodie na který filmy to bylo? byl to americkej film? nějaký hlášky z filmu si pamatuješ? byli tam nějaký známí herci? pamatuješ si jejich jména? neznáš ty herce ještě z jinejch filmů? jména některejch z postav?

a co to znamená „někdy 8.5.“? jako že třeba taky 9.5.? nebo je to natuty 8.5.?
a na kterým programu to vysílali, to nevíš? a ráno nebo večer? jakou to mělo stopáž? nějaký písničky z fimu by sis nevybavil?

prostě cokoliv tě napadne a napiš to tady do diskuze…