dudu

Jak se tedy věci mají?

Právě jsem se dočetl, že jediná vražda, která je dovolena, je umilovat se k smrti.
Rád bych poznal názor zde přítomných žen a dívek.
Odpovíte svému partnerovi – chci zemřít?
Doplňuji:
Drahá Illines. Z dnešního pohledu usuzuji, že zubatá otázky neklade. No a když je chlap mlád a při síle, není na smrt připraven a především ho zajímá, kolik krásných žen mu ještě zadá tuto lukrativní nabídku?!

Nejlepší odpověď
annas

Jedna stařičká moudrost praví:
„Lepší se umilovat k smrti než v domově důchodců vzpomínat na pracovní úspěchy“!

Další odpovědi
Illines

Dudu,a co kdyz by to byla obracene?

anonym

Já dám přednost sexu před vánoci,ale na věčnost se chystat nehodlám.( Ptá se Pepíček dědečka:Dědečku,co máš raději,Vánoce nebo sex? Dědeček odpoví:Samozřejmě že Vánoce,ty jsou častěji)

anonym

Nejsem žena,ale stalo se,že jsem manželce vyhrožoval,že ji umiluji k smrti,ale než k tomu mělo dojit,zachránil jsem ji život! 😁