DDarent

Jak se teda jmenuje Sarah? (Chuck)

V seriálu Chuck, je agentka Sarah Walkerová a jednou, když se jí Chuck ptal jak se ve skutečnosti jmenuje tak mu neodpověděla ale když odcházel tak si potichu řeklaže je Lisa. Potom Shoovi řekla že její pravé jméno je Sam (Sem) ale když byla na střední, tak jí tam všichni říkali Jane (Džejn) a byli i na oslavje ročníku a tam jí taky říkali Jane (agentka byla až po střední a tak falešnou identitu Sarah Walkerové získala až potom) ale proč by si sama pro sebe říkala Lisa???
Doplňuji:
Mně nemusíš vysvětlovat jak to bylo s jejím otcem, já to znam, ale zkusim to zkouknout eště jednou a posoudim jaký jméno je nejvíc možný…

Nejlepší odpověď
Ella

její jméno je asi ona Lisa nebo Sam, protože její otec byl podvodník a učil ji k tomu odmalička – skrývat svoji pravou identitu – jméno Jane bylo vymyšlené, stejně tak příjmení, které k tomu jménu patřilo – museli se spolu s otcem ukrývat a používali v každém novém bydlišti jiné jméno. Popravdě může být její jméno Lisa i Sam, protože je v USA obvyklé mít dvě jména – prostřední jméno se třeba někomu líbí víc než první a proto ho používá
Doplňuji:
no tak pardón! snažila jsem se jenom pomoct!