Jitka112

Jak se teď zachovat?

Jak se zachovat v pripade, ze mi nefunguje světlo na kole a potrebuji jet v noci po silnici?

Nejlepší odpověď
Kepler

Vždy, když zaregistruješ přijíždějící auto, uhni ze silnice. Řidič tě nevidí! Dobrá je taky žlutá reflexní vesta za pár kaček.

Další odpovědi
mosoj

Použít neoslňující baterku ve předu i vzadu. Jinak nemáš v noci na silnici co dělat. Otázka je bezpředmětná.

Ametyst

Vzít si baterku s led žárovkou, svítí výborně.

JežíšKristus

RIP Jitka112

agentpv

použij čelovku, néé…

Emefej

Pokud kolo nesplňuje předepsané podmínky, nemá na silnici co dělat!

Smack

Já když sem jel v noci z diskotéky, tak sem svítil očima.

Dochy

Opravit, nebo sehnat náhradní vyhovující osvětlení. Jinak tam nemáš co dělat.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.