panxnotdead

Jak se tancuje ploužák?

Když tak paraďte, kam dát ruce, co s nohama a prostě základní kroky, děkuju moc :)

Odpovědi
Damiana

Ploužák není žádný tanec. Jen tě holka obejme kolem krku, ty ji kolem pasu a pomalu se kýváte (pokud možno v rytmu hudby) ze strany na strany jako starej Brůna. Což o to – pro účely seznámení se nebo líbačky – přesně To Ono, ale jinak…nůůdáá.
Na každou písničku se dá tančit nějaký tanec – na ty pomalé hlavně blues, rumba, slowfox. Nauč se, jednou se ti to bude hodit, to mi věř!:-)

sevos

Pomalu,tělo na tělo a ruce kolem pasu.

SimakPida

Myslim že ploužák je tak spontální tanec že není třeba rad a návodů.
Doplňuji:
Oprava:spontánní