Avatar uživatele
dust8

Jak se tančí s vlky?

Viděl jsem název filmu: Tanec s vlky.

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? annas, aliendrone před 1731 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
Kepler

Dost blbě, to patří jen říše skazek ožralých indiánů. Nejvýmluvnější způsob, jak vyjít s vlky, je sibiřský model polního WC. Sestává ze dvou teleskopických tyčí. Jednu zapíchneš do země, aby ses měl čeho držet a druhou odháníš vlky.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
dudu

Vřele doporučuji ke shlédnutí:
film Tanec s vlky, prvotina Kevina Costnera, jenž proměnil v roce 1990 celkem 12 nominací v sedm Oscarů včetně toho nejcennějšího a navíc získal čtyři Zlaté glóby.

Upravil/a: dudu

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
aliendrone

No, na to byls měl být expert především TY (s ohledem na ten chybějící toaletní papír v jiném tvém dotazu)! ;) :D

Popravdě jsem ani netušil, že jde „tančit s vlky“ (několika) a ne pouze „s vlkem“ (jedním), ale jak píši výše – TY JSI EXPERT. ;) :D :D

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
zbyndo

A už sme u pokroku,skazy ľudstva,toaletný papier predsa nebol odjakživa,ako myslíš allendrone, že vykonávali potrebu?V prírode je predsa či lopuch, či voda v potôčku,zrazu sa ľudia bez toaletami nevys…,bez igelitky sú stratení,a bez mobilu,to sa nedá žiť, dnešné deti posielajú z detskej izby mail do kuchyne maminke, že sú smedni,je to moc smutné, ešte že nie je možné vrátiť mladosť,som rád, že to mám za sebou, dnešný moderný životný štýl nemusim

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
aliendrone

zbyndo>>> Je mi známo, že toaletní papír s námi není odjakživa. Nicméně myslíš, že jeho užití/neužití způsobí tančení s VLKY (nikoliv s VLKEM)? Rozepiš to podrobněji (princip mechanismu/jak to tedy funguje), jak říkám, v tomhle nejsem expert. ;) :D :D

před 1731 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek