dust8

Jak se tančí s vlky?

Viděl jsem název filmu: Tanec s vlky.

Odpovědi
Kepler

Dost blbě, to patří jen říše skazek ožralých indiánů. Nejvýmluvnější způsob, jak vyjít s vlky, je sibiřský model polního WC. Sestává ze dvou teleskopických tyčí. Jednu zapíchneš do země, aby ses měl čeho držet a druhou odháníš vlky.

dudu

Vřele doporučuji ke shlédnutí:
film Tanec s vlky, prvotina Kevina Costnera, jenž proměnil v roce 1990 celkem 12 nominací v sedm Oscarů včetně toho nejcennějšího a navíc získal čtyři Zlaté glóby.

aliendrone

No, na to byls měl být expert především TY (s ohledem na ten chybějící toaletní papír v jiném tvém dotazu)! ;) :D

Popravdě jsem ani netušil, že jde „tančit s vlky“ (několika) a ne pouze „s vlkem“ (jedním), ale jak píši výše – TY JSI EXPERT. ;) :D :D

zbyndo

A už sme u pokroku,skazy ľudstva,toaletný papier predsa nebol odjakživa,ako myslíš allendrone, že vykonávali potrebu?V prírode je predsa či lopuch, či voda v potôčku,zrazu sa ľudia bez toaletami nevys…,bez igelitky sú stratení,a bez mobilu,to sa nedá žiť, dnešné deti posielajú z detskej izby mail do kuchyne maminke, že sú smedni,je to moc smutné, ešte že nie je možné vrátiť mladosť,som rád, že to mám za sebou, dnešný moderný životný štýl nemusim

aliendrone

zbyndo>>> Je mi známo, že toaletní papír s námi není odjakživa. Nicméně myslíš, že jeho užití/neužití způsobí tančení s VLKY (nikoliv s VLKEM)? Rozepiš to podrobněji (princip mechanismu/jak to tedy funguje), jak říkám, v tomhle nejsem expert. ;) :D :D