Avatar uživatele
anonym

Jak se tam mam vyholit? Je mi 11 a jsem chlupatá…

Jak se mam vyholit na intimním místě je mi 11let a sem moc chlupatá a potřevuju návod na vyholení prosím odpověd na tuto otázku sem zoufalá

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 5149 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
quentos

vybodni se na to, nejlepší je přirozenost

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
afro.minerva

Zoufalá kvůli ochlupení? Copak je to takový problém? Vždyť je ti teprve 11 let a to už jsi tak hrozně moc chlupatá? Máš už alespoň menstruaci? Pokud se začnech holit už teď, tak budeš ve dvaceti jako gorila. Protože se ti ještě nerozjely všechny hormony. A jakmile se rozjedou a ty už se budeš dávno holit, tak začnou růst tak tlustý a černý chlupy, že se budeš divit. Takže se na to vybodni a nech tomu aspoň tři roky. A pak si můžeš začít holit nohy. To už je tak nějak standartní pro 14-letou holku.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Helli

Úplně tě chápu. Nikde není psáno, v kolika letech je vhodné začít s odstraňováním chloupků. Je pravda, že po holení trochu zhrubnou, ale to se ti stane, ať začneš kdykoli. Možností je celá řada, nejjednodušší je použít obyčejný holicí strojek z drogerie, možná ti ale bude více vyhovovat jiný způsob. Pokud jde o postup, hol po směru růstu, aby sis nepodráždila pokožku, a na závěr nezapomeň na balzám po holení. Není se čeho bát.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
vecernice

Všem vám musím dát částečně za pravdu.Ale představte si to děvče v tělocviku,nebo někde na bazénu.Prostě jde o to,aby nic nevyčuhovalo,ale zbytek tam klidně nech,protože tím pravidelným holením,ten růst fakt akorát podpoříš.Dnešní trend je prostě takový,ale nikde není napsáno,že to musíš dělat.Návod není potřeba,asi by ti mohla poradit třeba mamka,nebo kámoška.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anetadela1

Afro.minerva má svatou pravdu! Neblázni!

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
rosa

Holka neblázni. Přirozenost je nejlepší než být vyholená jak … Opravdu teď začneš a bude to hustější a hustější a potom si nebudeš vědět rady. Počkej až se vyblbnou hormony a ty začneš mít rozum.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek