Avatar uživatele
zjentek

Jak se tak stane, že na jednom komunitním webu se sejdou jen intelektuálové a autisté?

Je zvláštní, že TADY na normálního člověka nenarazíte, to se tady pozná záhy. Normální lidé zde vůbec nechodí, neosloví je to tady. Stabilně zde lze potkat dvě normální ženy a jedno normální dítě, toť vše. Dále jsou tady dva mimozemšťané, ale to je asi normální. To je celkem pět osob. Zbytek jsou intelektuálové a autisté. Jak se to tak sejde na jediném serveru?

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? aliendrone před 1613 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
Drap

A ty patříš do které skupiny?

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
aliendrone

Jsem rád, žes tím „dva mimozemšťané“ KONEČNĚ kápl božskou! Pořád jsem tvrdil, že tvůj avatar je nápadně podobný tomu Wookiemu ze Star Wars (jménem Chewbacca)! Ono mi to bylo jasné hned, že tak úspěšný sňatkový unterwassermann zkrátka MUSÍ mít v záloze nějaký tajný tumf! ;) :D :D

BTW – Takový Kepler NENÍ „normální dítě“ a ani intelektuál či autista. Je to prachsprostý a věčně nadržený erotochlívák, který důležitost termínu „smilstvo“ dokonce řadí PŘED termíny jako je pivo, víno, kořka! ;) .)

Stejně by mne zajímalo KTERÉ 2 ženy máš na mysli, protože s jistotou můžeme vyškrtnout pouze Její démonickou Excelenci led, ta je původem z jiné sféry. ;) :D :D

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

já tvrdím že za to může absence tematické specializace serveru. Kdyby byl server rozdělen na tematické bloky a rozptýlen na samostatné tematické domény, tento jev vyplývající ze značné neurčitosti zacílení bysme velmi pravděpodobně nepozorovali. Protože lidé ale netuší jaký typ odpovědí mohou na tomto serveru očekávat jednoduše server neupoutá jejich zájem. O co více by se to hemžilo otázkami na specializované poradně typu autodpovedi.cz z oblasti automobilismu a automechaniky nebo smartodpovedi.cz specializovane na chytre telefony například, officeodpovedi.cz specializovane jen na kancelářský software … diky specializaci a grafickému zpracování oddělených domén by se lide ptali na podrobnosti v daném oboru a zcela by to eliminovalo absurdní odtazy typu „jsem dobrý člověk?“ které tu běžně kolují a které tento server naprosto degradují a demotuvují koholiv znalého tu setrvávat, dotazy by byly mnohem zajimavejsi a tematicke celky by mohly zasáhnout jakoukoliv oblast. Bohužel provozovatel serveru tuto příležitost nevidí a podle toho to tu vypadá. Pusté a bezduché.

Upravil/a: anonym

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Kelt

No něco na tom bude. Manželka řekla, když mne viděla na těchto stránkách, že jsem omezenec a že ona by na tento portál nikdy nešla.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
anonym

bez tematické specializace to tu láká jen pochybná individua nebo někoho kdo prostě jen do poslední chvíle doufá že se nad tím autoři ještě jednou hluboce zamyslí a přivedou to opět k životu.

před 1613 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

zjednodušeně řešeno model QUORA v českém prostředí nefunguje, zde je třeba uplatnit model STACKEXCHANGE

před 1613 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
zjentek

Alien: Není žádným tajemstvím, že NORMÁLNÍ je tady JEDINĚ Briketka a pak taky Marci. Z děvčat je to pak Zvoníšek. No a dva mimozemšťané jsou ti jasný (;(;(;

před 1613 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
zjentek

Drape, já mám oproti běžným lidem halucinace navíc. Nemohu si vybrat, jestli je způsobuje autismum anebo jsem fakt odjinud. Ty jsi intelektuál, to vím. I když…

před 1613 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek