tencosepta

Jak se ta pohádka jmenuje?

Ahoj, potřeboval bych poradit. Dávno jsem viděl jednu pohádku (před 9 lety asi) ale nemůžu si vzpomenout na název. Byla kreslená a byla o tom, jak jeden kluk uviděl letět divoké husy a tak letěl za nimi. Pak si akorát pamatuji scénu jak v nějakém lese začalo hořet. Ano zní to jako blbost ale rád bych se na tu pohádku zase podíval, takže jestli ji někdo viděl a ví jak se jmenuje tak prosím napište.

Odpovědi
anonym

Znám jen tento :http://www.anim­svet.cz/serial/148-nils-a-divoke-husy/