Spiritus

Jak se suší kupované banány?

když je ususšim doma,tak nikdy nejsou takové jako kupované

Odpovědi
hanulka11

je více druhů, jsou i sušené s cukrem nebo máčené v medu a sušené a máčené v čokoládě a možná jsou ještě nějak chemicky upravené

Tata

Při sušení používáš špatnou technologii. Musíš formou pokusu a omylu zjistit při jaké teplotě a za jaký čas usušíš na svém zařízení banány stejně jako profesionálové. Přihlédnout při tom musíš také k síle kousků které sušíš, musí bít všechny stejně silné a správně i jejich průměr by měl být stejný (pozor vzniká hodně odpadu který výrobna zpracuje jinak, ty si musíš poradit co s ním)
Také by měli být banány stejně dozrálé a stejně vlhké. Při každé sebemenší změně se musí pozměnit technologický postup sušení a o kolik to si musíš vyzkoušet sama