michaela17

Jak se stravovat v práci?

Prosím, jak se stravovat když je v práci jen snídaně a oběd ve 12 poslední jídlo? Mě hodně vadí, jak si ze mě furt někdo dělá v restauraci srandu, ani nevím proč, asi jsem zvláštní ale pro to se mi přece nemusejí servírky a tak podobně vysmívat, jen se otočím a už vidím jak se smějí na sebe, furt nechápu proč, no a z toho je mi pak trapný si tam vůbec pro jídlo chodit, tak mě zajímá, existuje nějaká strava zdravá kde neutratím tolik a nemusím přitom chodit do personální restaurace? Dá se tomuhle pracovnímu úseku vyhnout? Pokud ted přestanu chodit do restaurace na oběd, asi jim to bude jedno ale stejně si myslím že pak akorát klesnu ještě víc.

Nejlepší odpověď
Drap

Vezmi si z domu krajíc chleba.

Další odpovědi
anonym

Anebo nosit jako já jídlo v jídlonosiči. Kdo šetři má za tři" jít se stravovat do restaurací v době pracovní přestávky za 100,– až 140,– už dnes chodí málokdo

Zdroj: https://www.de­codoma.cz/Plas­tovy-jidlonosic-2-patra-BANQUET.html?gclid=­EAIaIQobChMIkrar0I­aT1wIVBZ8bCh1jzA­aqEAkYAiABEgI­AJ_D_BwE

zjentek

Snaž se tomu přijít na kloub, třeba kdybys měla vzdělání na servírku, dělala bys totéž, nebo tam najedeš podobný důvody, když se nad tím zamyslíš trochu hloubějc ;)

nyjono

Teplé jídlo je důležité. Nepíšeš, PROČ si tu srandu dělají.
Pokud to víš, zkus příčinu eliminovat.
Nebo – máš si kde ohřát oběd donesený z domova?

ivzez

Nevěřím tomu, že byste měla oči vzadu, nevěřím ani tomu, že by se
Vám servírky smály, jakmile se k nim otočíte zády. Mají se dost co ohánět,
nemají čas se smát zákazníkům.

Z otázky není zřejmé, pro jaké jídlo si do restaurace chodíte.
Jestli tam chodíte na oběd, děláte totéž, co ostatní zaměstnanci
→ to není nic k smíchu.

Svačiny se v restauracích (většinou) nepodávají, většina
zaměstnanců si je nosí z domova, nebo si je kuouje cestou do práce.

orestez

Z takových vývařoven nic nekupovat. Smějí se, protože jim připadá vtipné plivat do jídla a pokrm nahrazovat něčím jiným. Rozhodněte se, co chcete jíst.