huxa

Jak se stavíte k probouzení smartphonu dvojitým poklepáním?

Osobně jsem si myslel, že se jedná jen o další úchylnou zbytečnou funkci, která bude vybíjet baterii, no, po měsíci používání již na tlačítko zapínání nešahám a jsem zmaten, když mi přijde pod ruce mobil bez tohoto probouzení, musím jej brát do ruky a hledat zapínací tlačítko.

Odpovědi
jáára

znám a používal sem to asi tři měsíce…
Nepoužívám pouzdra a ten telefon se mi v kapse probouzel, volal sem, psal zprávy z kapsy.
možná si pohrát s nastavením citlivosti… zrušil sem to

setapouch

Osobně si myslím, že se jedná jen o další úchylnou zbytečnou funkci, která bude vybíjet baterii a samovolně zapínat, kdy fakt nechci.

mosoj

Používám u LG a je to bezvadné. Používám ale obojí, podle toho jak mám volné ruce.Telefon po poklepání pouze rozsvítí a za nastavených 10 sec zhasne. Pro odemčení je třeba provést posun prstem po rozsvíceném displeji. Není běžně možné aby sám telefonoval nebo posílal zprávy.

Na výdrž aku to vliv nemůže mít. Telefon je stejně ve standby režimu tak jako tak.
Na výdrž má vliv WiFi a data od operátora.