Avatar uživatele
denininy

Jak se stát vegeteriánem?

Prvně bych chtěla.říct že nejsem ta 12ti letá ale plnohodnotná žena a už mě ničí chuť k jídlu a masu prostě si od něj dát pauzu ale nejde to a ještě bych potřebovala ne zas nějak nápadně samozřejmě jo ale znáte to děti maj oči všude a ještě bych se zeptala mělo by to dooad nějak na váhu nebo tak něco. Děkuji

Zajímavá 0 před 2961 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
jáára

Najdi k sobě vegetariána co umí vařit.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Hlada

Neměj mi to za zlé, ale podle mého plnohodnotná žena se pořádně nabaští a neujíždí na extrémech.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
da ny

Pokud nejsi krevní skupina 0, zkus to… Snadno a rychle, rad je i na internetu dostatek..(jí­delníček, recepty, skupiny).
„Váhu“ to může mít na tvé zdraví, pokud to budeš dělat špatně (nedostatek bílkovin apod.).
Znám i tlusté vegetariány, ale ti jsou hlavně v malnutrici, jedí nepravidelně a málo hodnotnou stravu.
Nenuť v budoucnu vegetariánství svým dětem, dej jim vše, co je třeba pto jejich zdravý vývoj. Nech je, ať se v dospělosti sami svobodně rozhodnou 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
marci1

Zcela jednoduše: přestaň jíst maso a výrobky z něj. 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Kryšpín

Zachovat klid, v některých párkách je i 10% masíčka a to už je na hranici vegetáků

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Flower01

Postupně. Nic nejde najednou a nejlepší je začít maso pomalu omezovat – místo šunky si dát sýr, když máte možnost vyzkoušet v restauraci něco bezmasého tak toho využít atd. Já osobně jsem takto omezovala v rámci asi měsíce, potom jsem si ještě občas dala rybu, ale nakonec jsem postupně vypustila i to.
Na váhu to u mě dopad nemělo, rozhodně jsem se ale cítila mnohem lépe. Jak fyzicky, tak i z toho etického důvodu.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek