tomtttt

Jak se stát vědcem?

Nejlepší odpověď
anonym

Učit se,učit se,učit se.

Další odpovědi
Miroslavst

Seučit, seučit, seučit – Numira Cassou Thomba, alias Mireček

Zdroj: Numira Cassou Thomba, alias Mireček

led

Nielen 3×učiť sa, ale aj podrobne sa zaujímať o zvolený odbor, aktívne sa zúčastňovať na dianí v tomto odbore. Treba sa však zaujímať aj o príbuzné vedné odbory, kvôli rozhľadu

anonym

no musíš mít vlohy a odhodlání, za mlada musíš zkoupit všechny hračky typu „mladý vědec“, odebírat „svět vědy a techniky“ a často hrát šachy. Vše co uvidíš se hned uč nazpaměť, i jídelní lístky v restauracích … poté co ve šprtání předčíš všechy šprty z okolí nastoupíš na vědeckou školu kde budeš léta soustředěně „vědcovat“ na vědeckých projektech až do úmoru, za což dostaneš vědci uznávaný akademický titul. Až budeš hledat práci a uplatnění, zjistíš, že bez zaměření vlastně nic neumíš pořádně a tak skončíš ve vysoké politické funkci, kde nikomu nepříjde ani trochu podezřelé, že to všechno otitulované pozlátko nepřináší kromě spousty řečí vůbec žádné ovoce. 🙂

… ne ted vazne, jaky obor te vlastne zaujal ?

hanulka11

Učit se ,učit se ,učit se /to platí stále /a zajímat se o obor kterým se chceš zabývat .Rozšiřovat si obzory , protože věda jde stále dopředu -takže se budeš stále učit.

Barney....

nebejt debil, nesrát na to, být pro to zapálen a nebejt zmrd, bejt šprt a je to..