Jak se stat trenerem zumby

Dobry den, rada bych se zeptala jak bych se mohla stat trenerem zumby. Bohuzel jsem nikde nenasla odpoved. Dekuji

Odpovědi
anonym

Zumba-je to ten hit,to cvičení při hudbě? Ale řekl bych,že někdo,kdo se UŽ hodlá stát trenérem- neměl by vědět co a jak?

Zlatomuska

Nazdárek, to napred na zumbu musís chodit a ovládat ji. Pak bys měla asi prodělat nějaký lektorský kurs. Ale pokud budes chodit na zumbu, měla by ti poradit trenérka. Jinak, vyzkoušela jsem tanec-cvičení je to pěkné:o)