Jak se stát sportovním novinářem?

Dobrý den, chtěl bych se zeptat, jaký je přesně obor na vystudování sportovní novinařiny. Je nějaký takový obor? Nebaví mě politika, ekonomie, ale žiju sportem. Existuje něco takového? Díky moc.

Odpovědi
Mirdas

Dnes se stát sportovním novinářem může stát bohužel prakticky každý. Stačí mít ty správné známe na správném místě.
Ovšem být opravdu dobrým v tomto oboru, znamená obrovské zkušenosti ve sportech o kterých chcete psát a to určitě i z vlastní aktivní činnosti.
Hlavně nic nevzdávat a jít si trpělivě za svým cílem.

pondělí

Nejlepší je absolvovat novinářskou fakutu na karlově univerzitě a hlavně sám co nejšpičkověji sportovat.
Všichni sportovní novináři jsou bývali vrcholoví sportovci a ,nohdy profi-sportovci
Takže pokud někdo s tvojí rodiny není majitel novin nebo televize,čeká tě takovato dřina a práce.A potom kousek štěstíčka