HDMI

Jak se stát slavným?

Nejlepší odpověď
anonym

Pro bulvár snadno a nakrátko, pro objektivní populaci těžko, ale o něco déle.

Další odpovědi
anonym

Ukrast auto policajtum , ti vas pak obvidi z vrazdy , kterou jste mozna spachal , nebo i nespachal … zavrou vas , nejlepe do Mirova a vy se pak pokusite o utek. 🙂 -iv-

Hykam

Nejlépe když něco dokážete a taky třeba nedokážete (třeba hvězdná pěchota v superstár), ale ta je jenom na chvíli 🙂

No a když už něco dokážete tak se ještě můžete stát slavným v tom pozitivním a nebo taky v negativním směru.
Tím vás samozřejmě nechci k ničemu nabádat .
Ono v tom negativním směru to většinou také bývá jen chvilkové a řekl bych i nezáviděníhodné.

venkovan

Pozitivním či negativním činem. To první je nesmírně obtížné, to druhé je velmi snadné, jen mít tu správnou myšlenku. někteří hlupáci si pro slávu zavraždí prezidenta (nejraději americkéhp) ti chytřejší mu snědí dezert při slavnostním obědu. Ti si své slávy užijí déle.

Skinn3r

Jednoduše jako vsichni .
Bud mit hlas na zpěv
Nebo byt v nečem hodne dobrej
Einstein,Micro­soft,Apple atd atd

Džanička

Běž do Superstar, ať už se dostaneš na vrchol, nebo do pěchoty, tak budeš slavný tak i tak.. Aničku Dajdou znají i dnes.. Myslím, že v pěchotě budeš slavný víc, než kdybys vyhrál Superstar.. Já znám jen Anetu Langerovou, nikoho dalšího ne, ale já se na takový hovadiny nedívám, tak to bude asi tím, že je neznám..