Ryboun

Jak se stát rodinným přítelem?

Chci se vás zeptat, jak se člověk může stát rodinným přítelem. Chtěl bych se jím taky stát.

Nejlepší odpověď
fcoop

Předpoklad je, najít si rodinu, ve které chceš vykonávat tuto důležitou funkci.
Druhý předpoklad je písemný souhlas rodiny.
A konečně poslední je úspěšné absolvování zkoušek, rodinného přítele nemůže dělat každý halama, je to zodpovědná a náročná práce.
Podrobnosti ti poskytne každý obecní úřad.

Další odpovědi
zjentek

Tak to se musíš hodně líbit manželce, a je to. O manžela a děti už ani tolik nejde. A rodinná přítelkyně?? Tak to snad ani neexistuje!

ivzez

Téměř ve všem souhlasím s odpovědí Fcopa.

Jenom v otázce rodiny bych poradila počkat,
až si Vás nějaká rodina najde…

Kepler

Je fajn, že se bodují i vtipné odpovědi. Jaká otázka, taková …

zjentek

;)