Avatar uživatele
Pokročilý

Jak se stát respektovaným?

Nejlepší odpověď

Avatar uživatele
Stříbrný

Respekt z tebe musí vyzařovat. Respektovaným se buď rodíš, nebo stáváš vysokým postavením.

 

Další odpovědi:

Avatar uživatele
Stříbrný

Nahráváš mi body, dobře. Nezdá se ti, že chodíš pořád dokola a že všechno je na stejné téma. Opět moje oblíbené otázky - kdo tě respektuje a kdo tě nerespektuje?
Co je podle tebe respekt? Jak si ho představuješ a co pro to děláš? Znáš někoho, kdo respekt má? A znáš někoho, kromě sebe, kdo respekt nemá? Co dělají, jak se chovají, co od nich můžeš očekávat získat, co je na nich dobrého, co špatného? Co z toho můžeš udělat a proč? Co nemůžeš udělat a proč? Jak to můžeš udělat a co ti v tom brání? Postupně z těch otázek vyplyne tvoje charakteristika, zájmy, obavy a přátelé. Když píšeš o holce a nevíš o čem se bavit a jak se chovat, tak si uvědom, že každý je jedinečný. I když má ráda třeba nějakého herce, zpěváka, tak ty jsi Josef Horáček z Příbrami a tak se tak chovej, mluv a jednej a nesnaž se být suveréním jako americký prezident.


Avatar uživatele
Zlatý

Nehledat odpověď na otázku „Jak se stát respektovaným?“
a „být svůj“.

Hapiky má pravdu, nelze se „stát respektovaným“.
_______

Doplňuji:
Každý člověk se rodí s talentem ke všemu. Záleží na jeho okolí,
v čem jej bude povzbuzovat, a co naopak nechá „zakrnět“.

S některými předpoklady se člověk musí narodit,
nelze je získat v průběhu dětství ani v dospělosti.


Avatar uživatele
Pokročilý

Dělej něco a chovej se tak, co u druhých bude budit respekt. Jednoduše něco, čím si ho zasloužíš (měj nějakou silnou stránku - buď silný, něco uměj, v něčem se vyznaj a budeš v tom respektovaný).
Nauč se jednat s lidmi, mluvit, působit na ně, vyznej se v nich, orientuj se ve společnosti. Od tohoto se odvíjí skoro celý život každého jedince a jeho postavení ve společnosti (musí s tou společností umět zacházet, jestli od ní něco chce -práci, úspěch, respekt, přáttelství, lásku, dobré vztahy, klienty, spolupartnery, peníze/bohatství,...).

"Respektovaným se rodíš" už vidím, jak má 1-měsíční dítě přirozený respekt nebo je přirozeným básníkem, řečníkem,... Všechny vlastnosti a celkový lidský charakter se utváří od počátku dětství (narození) do jeho završení - pokud pak člověk vykazuje nějaké dovednosti a nadání znamená to, že k tomu získal sklon v dětství (ale neznamená to, že se tomu nemůže naučit i později v dospělosti). Nikdo se nikdým a ničím nerodí. Stává se někým a něčím až průběhem života. Každý má stejné předpoklady a nadání pro všechno od narození.


Avatar uživatele
Zlatý

Máš respekt? Pak to bude trošku horší. V takovým případě se nejprve MUSÍŠ obklopit těmi, kteří mají respekt malinko větší, nežli ty sám. Pak by to možná šlo. Jinak taky můžeš v respekt doufat, to je taky cesta.


Avatar uživatele
Pokročilý

Stačí velmi zbohatnout.


Avatar uživatele
Bronzový

Chováním.
Podívej se, jak se chovají lidé, kteří jsou respektovaní.
A podívej se, jak se chováš ty. zatím teda nic moc.
a ... neni to jen o penězích.

 

Diskuze k otázce

 

U otázky nebylo diskutováno.

 

Zajímavé otázky v kategorii Věda

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Věda

Zlatý annas 4307
Zlatý Kepler 2043
Zlatý Drap 1737
Zlatý quentos 1602
Zlatý mosoj 1524
Zlatý led 957
Zlatý marci1 952
Zlatý Lamalam 717
Zlatý gecco 709
Zlatý ivzez 661

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

 

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.