FlAsh_7

Jak se stát respektovaným?

Nejlepší odpověď
hapiky

Respekt z tebe musí vyzařovat. Respektovaným se buď rodíš, nebo stáváš vysokým postavením.

Další odpovědi
Kelt

Nahráváš mi body, dobře. Nezdá se ti, že chodíš pořád dokola a že všechno je na stejné téma. Opět moje oblíbené otázky – kdo tě respektuje a kdo tě nerespektuje?
Co je podle tebe respekt? Jak si ho představuješ a co pro to děláš? Znáš někoho, kdo respekt má? A znáš někoho, kromě sebe, kdo respekt nemá? Co dělají, jak se chovají, co od nich můžeš očekávat získat, co je na nich dobrého, co špatného? Co z toho můžeš udělat a proč? Co nemůžeš udělat a proč? Jak to můžeš udělat a co ti v tom brání? Postupně z těch otázek vyplyne tvoje charakteristika, zájmy, obavy a přátelé. Když píšeš o holce a nevíš o čem se bavit a jak se chovat, tak si uvědom, že každý je jedinečný. I když má ráda třeba nějakého herce, zpěváka, tak ty jsi Josef Horáček z Příbrami a tak se tak chovej, mluv a jednej a nesnaž se být suveréním jako americký prezident.

ivzez

Nehledat odpověď na otázku „Jak se stát respektovaným?“
a „být svůj“.

Hapiky má pravdu, nelze se „stát respektovaným“.
_______

Doplňuji:
Každý člověk se rodí s talentem ke všemu. Záleží na jeho okolí,
v čem jej bude povzbuzovat, a co naopak nechá „zakrnět“.

S některými předpoklady se člověk musí narodit,
nelze je získat v průběhu dětství ani v dospělosti.

Henry1660

Dělej něco a chovej se tak, co u druhých bude budit respekt. Jednoduše něco, čím si ho zasloužíš (měj nějakou silnou stránku – buď silný, něco uměj, v něčem se vyznaj a budeš v tom respektovaný).
Nauč se jednat s lidmi, mluvit, působit na ně, vyznej se v nich, orientuj se ve společnosti. Od tohoto se odvíjí skoro celý život každého jedince a jeho postavení ve společnosti (musí s tou společností umět zacházet, jestli od ní něco chce -práci, úspěch, respekt, přáttelství, lásku, dobré vztahy, klienty, spolupartnery, peníze/bohatství,…).

„Respektovaným se rodíš“ už vidím, jak má 1-měsíční dítě přirozený respekt nebo je přirozeným básníkem, řečníkem,… Všechny vlastnosti a celkový lidský charakter se utváří od počátku dětství (narození) do jeho završení – pokud pak člověk vykazuje nějaké dovednosti a nadání znamená to, že k tomu získal sklon v dětství (ale neznamená to, že se tomu nemůže naučit i později v dospělosti). Nikdo se nikdým a ničím nerodí. Stává se někým a něčím až průběhem života. Každý má stejné předpoklady a nadání pro všechno od narození.

zjentek

Máš respekt? Pak to bude trošku horší. V takovým případě se nejprve MUSÍŠ obklopit těmi, kteří mají respekt malinko větší, nežli ty sám. Pak by to možná šlo. Jinak taky můžeš v respekt doufat, to je taky cesta.

df

Stačí velmi zbohatnout.

nyjono

Chováním.
Podívej se, jak se chovají lidé, kteří jsou respektovaní.
A podívej se, jak se chováš ty. zatím teda nic moc.
a … neni to jen o penězích.