Jak se stat pracovnikem pojistovny.

Dobry den, prosim vas chtel bych se zeptat jak se stat pracovnikem pojistovni, likvidator a podobne, a nebo klidne na pobockach, asi tam nevemou kazdyho kdo se umi najist lzici, ale taky si nemyslim ze je na to cela stredni skola? tak diky moc za napovedu a rady.

Odpovědi
Drap

Každá pojišťovna vás ráda vezme. Stačí tam jen zajít a oni vám řeknou jaké podmínky. Snad všechny mají své agenty na živnostenský list. Neni problém si ho vyřídit. Nepočítejte ovšem s tím, že by jste se mohl stát hned likvidátorem.

Michal Kole

Zprosteřdkovatel pojištění je více méně vlastní živnost, ztačí si zajít na živnosťák a zaškrtnou Zprostředkování obchodu a služeb.

Likvidátor už by měl mít nějaké technické vzdělání, aby poznal zda se auto zničilo při nárazu nebo ho majitel obouchal kladivem