bolak

Jak se stát posledním chlapem na světě?

Doplňuji:
Nó…takhle, aby ste věděli vo co jde, jo… nadhodil jsem někomu takovou hypotetickou otázku, a vona mi na to řekla, že prej teda jó, ale vznesla právě tady tuhlenctu jednu jedinou podmínku…

Nejlepší odpověď
salsa verde

Jéžišmarjá proč mu radíte? Co kdyby se mu to náhodou povedlo?! Co potom?! 🙂

Další odpovědi
Drap

Nech se zmrazit, a dej si k tomu podmínku, že až žádný jiný nebude, tak ať tě zase rozmrazí.

Sůwa

Chlapem, nebo mužem? Co by sis počal s tou spoustou zbývajících ženských ?

Damiana

Zajeď do Šumperka, vyhledej toho místo (viz odkaz). Pokud se někde dobře skyješ (třeba v hrnci), po třiadvacáté hodině by se ti mělo tvé přání splnit. 🙂
http://www.res­taurace.cz/sum­perk/restaura­ce-svet.html

Doplňuji:
Co s ženskou se špatným vkusem. Za chvíli by tě nutila močit vsedě.

anonym

Hochu,máš smůlu,proto že posledním chlapem je V.I.Lenin – věčně živý,ale jak znám Chuck Norrise,nevím,ne­vím!

anonym

Co bys z toho měl? Ženský by tě zaživa rozsápaly 🙂

manon

Vyhubit ty ostatní geometrickou řadou :)) To by Ti šlo.

Lorrien

Tak to je ovšem nepříjemné :D Jinak – „nevím“ :D

bolak

A tuší aspoň někdo, kdy naprší a uschne?

anonym

Zrovna dnes se to stalo!

anonym

Drape, no jo .. , ale to by ho musela pak rozmrazit nejaka zenska … a pochybuji , ze by to nejaka z nas udelala ! 🙂

  • iv-

bolak

jen počkej, v příští otázce ti to nanadám :))