ety

Jak se stát poskytovatelem IPv6?

Chtěl bych být providerem. Ale aby bych měl šanci, tak chci poskytovat připojení IPv6. Je to vůbec možné?

Odpovědi
Quimby

:D V tvém případě ne, protože kdybys o tom věděl, tak se neptáš. Abys mohl dělat providera, musíš být napojen na páteřní linku, potřebuješ servery pro svoje klienty, asi se budeš muset podílet na financování a udržování infrastruktury. Jsou to velké investice a předtím by sis měl zjistit jak funguje internet, ale pořádně, tak abys ho dokázal „postavit“. Takže si asi najdi nějakou vysokou školu a začni studovat.