vas999

Jak se stát pořádným youtuberem?

Chtěl bych se stát youtuberem, ale nemám ani ponětí, co je k tomu potřeba. Napište mi prosím nějaké důležité zásady.

Nejlepší odpověď
Šidlo

pekné, že nie ste jeden z tých blbcov, čo proste popadne kameru a točí hovadiny…a myslí si, že to stačí

  1. musíte mať nejaký koncept – téma – bude jedna téma či viacej?
  2. tú tému musíte ovládať lepšie, než priemerný človek
  3. chcete proste hovoriť vtipy? koľko ľudí vám už povedalo, že ste vtipný? koľko z nich neboli vaši najbližší?
  4. ako dlho má jedno video trvať? (poradím – 3–15 minút je dobré)
  5. pre koho to idete točiť? lebo pre všetkých sa nedá – musíte mať cieľovú skupinu – mladí, punkáči, dôchodci, kutilovia?
  6. keď hovoríte, je vám rozumieť? nemáte vážnu rečovú vadu? neprepadli ste z češtiny (nežartujem!), nehovoríte domácim nářečím, ktorému ostatní nerozumejú – keď vám nebude rozumieť každý zdravý človek – nebudú vás sledovať!
  7. aspoň priemerná kamera, program na spracovanie videa a 1–3 rozumní kamoši, čo vám pomôžu a poradia.....aj to treba

veľa šťastia

Další odpovědi
gecco

Vždycky všechno důkladně a bez meškání uklidíš (zejména po sobě) – tím se staneš pořádným.
A pokud to také natočíš a uploadneš na YT, budeš pořádným youtuberem.
😉

brillant

http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/jak-se-stat-dobrym-youtuberem-kdyz-je-mi-10

ivzez

Co je to „pořádný youtuber“?

Nauč se radši něco pořádně a budeš dobrý v tom, co budeš umět.