Rokio

Jak se stát polovzdělancem?

Mně by se líbilo být polovzdělancem, protože podle mě je to vysoká liga.

Co bych měl dělat, aby mě druzí lidé mohli tak nazývat? Myslíte si. že moje maturita k tomu stačí?

Odpovědi
Zacheus

Naučíš se jíst, pít, vylučovat, mluvit a trochu číst a psát.

Mc Merkurion

… maturita by bohatě stačila, ovšem ne to, čemu ty říkáš maturita, a co se dnes dává na školách …
… a pod polovzdělancem si zase můžu představit poloblba, poloanalfabeta … (víš, půl něčeho, neznamená nutně, že máš něčeho půl, ale že ti taky půlka něčeho chybí) …

zjentek

Rokio tomáš fuk. Jediným měřitelným atributem v tomto ohledu je, jaká seš TŘÍDA!!! Můžeš být vzdělaný až na půdu, jo, až tam, ale se svým majetkem budeš TŘEBA VEDLE MĚ nadosmrti za blba. To tě nesmí urazit, protože tak byly karty rozdány, no… Za světem, který vidíš tvejma očima je druhý – skutečný. Vítej v realitě. Tím tě samozřejmě neodrazuji od hoňky za bitcoinovými haléři. Naopak, hoň, hoň, ukaž co je v tobě kámo!

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Rokio

Zacheus: A já jsem si myslel, že polovzdělanec musí toho umět daleko více. Byl jsem názoru, že polovzdělanec má maturitu, nebo vyšší odbornou školu.