Cesnek

Jak se stát optimistou??

snažím se ,ale nějak to nejde… :(

Nejlepší odpověď
Drap

Nečíst zprávy , nezajímat se o podstatu problémů a snažit se myslet pozitivně. Jinak se ti to nepodaří. Pravdou pořád zůstává, že optimista je špatně informovaný pesimista.

Další odpovědi
dědapetr

Hledat ve všem tu lepší a pozitivní stránku věci.

dan.k

Napiš si každý den 5 věcí, za které jsi vděčný…nejde tu o nějaké pánbíčkářství, spíš o to, že tvůj mozek začne myslet na lepší věci 😉 mrkni na videjko v odkazu

Zdroj: http://skvele­rady.cz/tohle-video-je-tak-pravdive/

anonym

Nebrat zdejší kodex zřetel,stejně je k ničemu,když jej porušují i jeho zastánci!

venkovan

Vytáhnout si plastickou operací koutky úst směrem vzhůru – do úsměvu

anonym

Jedině tak, že se odstěhuješ z ČR někam do tichomoří.

hanulka11

myslím, že tím se musíš narodit