Jak se stát občas volem? Štěstí sedne i na vola.

Nejlepší odpověď
annas

Každý považuje za štěstí něco jiného, má jiná měřítka.. Šťastný je ten, kdo si tak připadá sám, nikoliv jako ho vidí jiní.

To, že šťastného člověka nazývá někdo „volem“, svědčí o závisti. Zřejmě i v době vzniku záviděli lidé tomu, kdo svého vola třeba lépe prodal .. Vůl měl štěstí, že neskončil na jatkách … . dotyčný měl štěstí s volem …

Být volem v očích jiných, není rozhodující, vypovídá jen a a jen o nich. Štěstí přichází samo, když člověk v něco věří.

„Se štěstím je to jako s brýlemi. Často je marně hledáme a ony nám sedí na nose“.

Nechci být volem jen kvůli štěstí. Prostě jsem v neštěstí neměla smůlu.

Další odpovědi
led

Problém je, či ide o fyzického, alebo duševného vola.
V každom prípade doporučujem si pozrieť náučný film „Vesníčko má, středisková“
nejaký vzor vola tam už objavíte. Potom už stačí sa len prispôsobiť.
Doplňuji:
malé upozornenie:
Šťastie príde v nedeľu
http://www.csfd­.cz/film/82767-stastie-pride-v-nedelu/

fcoop

Tvrzení,že štěstí sedne i na vola mi přijde tak trochu mimo mísu. Kdyby to bylo „jen“ na vola .............­........možná.
Ale když „i“ ---------- pak je zbytečné stávat se úmyslně volem.
A ať si si to přejeme,nebo nepřejeme – čas od času každý z nás umí brilantně zabučet.
Někteří jiný zvuk ani nevydají.

zjentek

stačí řádně dodržovat školská vzdělávací pravidla ..ti nejlepší ze vzorných zamíří až do politiky. A tam už si štěstí užívá kdejaký a kdejaká houska, přinejmenším občas.

marci1

Štěstí na mně sedí stále, tak teď nevím, co jsem … ! 🙂

Emefej

Vyčkej času, třeba z Tebe vola někdo udělá. Často se někdo snaží dělat voly z celého národa.

Kotja

Dej hlas -DOPLŇTE DLE LIBOSTI-