vojta@super

Jak se stát mořským klukem?

Dobrý den vím že je to asi hloupá otázka ale zajímalo by mě to, mám totiž moc rád mořské panny a předem děkuji za odpovědˇ.

Odpovědi
anetadela1

No tak vzhledem k tvýmu věku.....bohužel tě zklamu, ale mořský panny jsou jen v pohádkách.

alenka901

ne je to mystická postava

Džanička

Jak tě to proboha napadlo?Vždyť je přece jasné že mořské panny neexistují,tak jako santa,ježíšek,peklo a tak podobně.