vevinka007

Jak se stát módní návrhářkou a zpěvačkou bez vystudování školy?

dlouho si přeju stát m.návrhářkou a zpěvačkou.
Zpívat umím.. A navštěvovala jsem školu pop..zpěvu :)
Zpívám každý den..
ted je otázkou jk se stát zpěvačkou, jak a kde najít managera a tak..bez vystudování, nechci studovat chcu rovnou dělat tuto práci.
A módní návrhářkou, protože mě baví navrhovat oblečení,kosmetiku apod..
Děkuju za rady a tipy

PS: dala jsem i ankétu, ta taky pomůže

Odpovědi
Drap

Přidávat návrhy na internet

V anketě neni jiná možnost, tak jsem označil hned první variantu, i když ji za správnou ji nepovažuji.Všechny uvedené věci mohou pomoci. Musíš mít také trochu štěstí aby se ti podařilo svůj talent/pokud tedy nějaký máš / prosadit.

Fyzik

Vystupovat se zpěvem

Není až tak těžké stát se zpěvačkou. Navštiv místní hudební skupiny, jestli by nechtěly do ansámlu zpěvačku, nebo ideální stůj za zrodem nové hudební skupiny. Hledej nové a zajímavé a originální projekty, abys o sobě dala vědět. Přijde mi to takhle nejjednodušší, ale určitě to jde všemi uvedenými, i jinými způsoby, když budeš dostatečně dobrá.

Evasky

Přidávat návrhy na internet

Poklička

Vystupovat se zpěvem

verca15

Přidávat návrhy na internet

Doplňuji:
V návrhářství musíš umět kreslit a mít dobré nápady, které člověka zazáří :) A dávej to na internet aspon uvidíš názory:)popřípadě si otom vytvoř blog a dávej to tam :)

A u zpěvačky musíš dřít na zpěvu ← hlasu ..
Pěvecké soutěže nedoporučuju, je to na nic..
Tak třeba jdi nahrát do náhr.studia..
vymysli vl. text hudby a předzpívej to
udělej vystoupení na naroz.párty
je celkem dost možností jak se stát zpěvačkou:)

Nely.P

Přidávat návrhy na internet