Jak se stát modelkou?

Jaký je první krok k modelingu? Je mi 13 let a chci být modelkou. Dost jsem o tom přemýšlela a jsem rozhodnutá… Jen nevím jak začít.

Nejlepší odpověď
Babunka

Nejprve si ujasni, jestli k tomu máš předpoklady. Tj. idealní váhu, výšku, míry..I když ve třinácti je to ještě celkem brzy na posouzení. No a musíš se podívat do nějakých modelingových agentur, zeptat se., Uvědom si, že nebudeš stíhat modeling + školu, takže opravdu o to stojíš?

Další odpovědi
Michal Kole

Musíš být fotogenická a musíš vypadat „normálně“, ne jak „sud“ nebo anorektička.

Taky je dobré umět plavat, tím si zformuješ postavu, ale musíš plavat svižně (alespoň 1,5 až 2 m/s, stylově správně a alespoň půl hodiny v kuse)

Taky je dobré se umět potápět na nádech s otevřenýma očima a bez zacpaného nosu, protože některé modelky se fotí pod vodou i když to je už trochu extrém.

Určitě je ve tvém okolí nějaká agentůra, podíval bych se na jejich internetové stránky a rodičům bych dal přečíst to právní pojednání, protože smlouvu musí podepsat oni a peníze taky budou dostávat oni

A taky by to chtělo zvýšit osobní hygienu, zvlášť, když se budeš ukazovat v prádle, které odhaluje tvé tělo, např. nějaké minisukně, nějaké nátělníky, minitrička

A nezapomeň na čištění zubů, po každém jídle a 3 minuty. Modelka se musí pořád usmívat a přitom zuby jsou vidět a nedělalo by ti reklamu, kdyby jsi na zubech měla kus koření z jídla nebo jsi měla zuby jiné barvy než bílé, např. obarvené od čokolády.

mrblackwell

To sice nevím,ale posílám nějaký odkaz kde schání modelky.Třeba se tam něco víc dozvíš.

Zdroj: http://www.pra­ce.cz/pd/28975­6618?rps=79&sec­tion=2