SamuelVeselý

Jak se stát milionářem?

Nejlepší odpověď
Miroslavst

PRACÍ

Další odpovědi
Jsemtady

Mno restituce už jsou za námi… Takže buď něco podědit, nebo se dobře oženit/vdát, vyhrát v loterii, nebo nějakej tunel ideálně státní zakázka … Nebo to chce dobrej nápad a z toho udělat business, nebo se třebas nechat zaměstnat ve firmě, která umožňuje kariérní postup atp. to je ale na dlouhý roky tvrdý práce – dělat víc než se očekává.

Michal Kole

Stát se ředitelem nějaké velké firmy (např. ČEZu)

hanny 2

To bych taky ráda věděla!

Děda Louda

Tak jsme se zasmáli a teď zpátky do reality. Každá rada drahá. Ptáš se na nevhodném místě.