ondra24

Jak se stát miliardářem?

Existuje nějaký legální způsob jak se stát miliardářem?

Nejlepší odpověď
Anikitos

Patenty a autorská práva, (pochopitelně z nějakých vynálezů, myšlenek, produktů,…)
Investice (do všeho možného – prakticky čehokoli),
Cenné papíry (dávám je zvlášť, mimo investic, protože jsou důležité a nemusí se do nich jen investoval, ale dá se s nima např. i obchodovat),
Podnikání – a ani to nemusí být ”extra vymyšlený podnikatelský plán na nějakou novotu, co ještě neexistuje,” jak se učí na školách, ale stačí pár podniků, které se postupem času budou rozrůstat. Vem si třeba Agrofert, což je vlastně spojení různých podniků, jako např. obyčejné obchody,…
Business – ve smyslu obchodování (taky v čemkoli) – založení si např. nějakých obchodních stí – nový řetěz (jako jsou: Kaufland, Albert, Lidl, Coop – a to jsou jen ty potravinářské).
Stát se slavným v nějakém odvětví (uměleckém); být v nějaké práci prvotřidně dobrý a umět to (se) prodat.

Důležité je se v tom všem, ale vyznat, a i tak trvá pár let než se nashromáždí těch pár miliard; nic se nedostává jen tak a zadarmo… :)

Další odpovědi
Rokio

Napadá mě několik způsobů:

  1. vymyslet a vytvořit skvělý vynález
  2. mít vynikající podnikatelský záměr
  3. dlouhodobě a velmi dobře investovat
  4. zbohatnout na kryptoměnách
  5. zdědit velké jmění
  6. stát se špičkou ve svém oboru
  7. prorazit v umělecké sféře (být skvělý herec, umělec, dramatik, hudebník – virtuóz atd.)
  8. stát se profesionálním sportovcem – hodně dobrým

Tyto způsoby ti stoprocentně nezaručí dosáhnutí majetku o hodnotě jedné miliardy, ale pokud jednu z těchto metod realizuješ, je velká šance, že budeš bohatým člověkem.

autacek

Ano, podívej na šéfa Ano.

aliendrone

Na rozdíl od ostatních ti já poradím jak se DOOPRAVDY (a celkem jednoduše ) stát miliardářem!
Zaleť do Zimbabwe, tam si utírají zadky 100 000 000 0­00 bankovkami!! (zimbabwské dolary) Když se trochu posnažíš, budeš BILIONÁŘ (kam se hrabe miliardář – pche!) a možná víc! ;) :D :D

Drap

Ano, takových způsobů je celá řada.

anonym

Na to je jednoduchá cesta. Popujčuj si peníze kde to jen půjde a uteč s tím do zahraničí. Bud si pak budeš spousty peněz nebo tě čeká velmi luxusní ubytovna hrazená státem. Taky mě napadlo, že by ses mohl stát miliardářem když najdeš ropu, ta honem najdi lopatu a začni kopat, třeba na nějakou narazíš. Taky bys mohl dostat za nález velmi cenného předmětu, či velkého množství peněz nálezné. Ale to bys asi musel mít pod dvorkem kostru dinosaura nebo skrýš uměleckých děl. No jak už odpověděl Drap, tak způsobů je celá řada.

Kepler

Jeden návod jsem slyšel: vem dvě pětitisícové bankovky, přilož je k sobě, udělej jim intimní prostředí (třeba osvětlení svíčkama + romantický klavír Jiřího Maláska), pak řekni „milujte se a množte se“. Výsledek prý nenechá na sebe dlouho čekat. Pak by to ještě chtělo čórnout v Kaufu jedno výstavní jablko vyleštit ho a prodat za 10 Kč. Za to koupíš dvě jablka a pak dál geometrickou řadou. Dělej přiměřeně dlouhou dobu a třeba později zdědíš něco jako Bohumil Stejskal. Jak prosté!

mzm

aliendrone, obávám se, že tuto možnost už propásl. Někdy 2009 (?) tam byla (další) měna a v této chvíli je 1 Kč asi 16 ZWD.
(v Zimbabwe od r 1980 „škrtli“ celkem tuším 35 nul)

aliendrone

Sypu si popel na gembu! Asi došlo k lokálnímu narušení časoprostoru a nové informace se zdržely prodírajíc si cestu zakřiveným prostoročem – to víš, Zimbabwe je značně exotická končina kdo ví, co tam všechno je. ;) :D :D

mzm

Nesyp. Kdybych neměl v peněžence 1 ZWD z r. 1980 a náhodou na mě nevypadnul, a nezjišťoval jsem, jakou má hodnotu, tak bych se o nové měně v ZW taky nedozvěděl.
(Sběratelská hodnota toho 1ZWD, co mám a v tom stavu, ve kterém ho mám je asi tak 50Kč. Hodnota měny asi tak 1E-35 Kč. :) )