Jak se stát herečkou a zpěvačkou v 11 letech?

Nejlepší odpověď
ReHu

Asi by bylo dobré hlídat konkurzy a jezdit na ně. Třeba tě vyberou do nějakého filmu nebo budeš zpívat tak dobře, že zaujmeš v nějaké hudební soutěži.

Další odpovědi
venkovan

Studovat zpěv, herecký projev, chodit do kroužků se zaměřením na zpěv a divadlo (různé dětské sbory apod.) a pilně na sobě pracovat každou možnou chvíli.
A připravit se na tvrdou konkurenci, nelehké začátky a na svět, který za tím pozlátkem může být poměrně krutý a bezohledný.
Přeji úspěch.
A mimochodem – už si konečně srovnej v hlavě, jestli je ti 11 nebo 17, jestli jsi těhotná a nebo chceš být zpěvačkou. Protože nevěřím, že byste tu se stejným nickem byly dvě.