ijriejitherw

Jak se stát dobrým youtuberem, když je mi 10?

Dobrý den, chtěl bych se zeptat, jak být dobrým (slavným) youtuberem, když je mi 10. Děkuji.

Nejlepší odpověď
Tw!st

Hraj retardovanýho dementa. Viz Mishovy šílenosti

Další odpovědi
Rokio

A nechtěl bys být raději dobrým blogerem? Můžeš psát články o škole, o svých koníčcích, o letních prázdninách či o svých snech nebo o jiných tématech. Pokud by jsi se chtěl stát blogerem, doporučuji internetovou blog.cz

Pokud ale chceš být dobrým blogerem, vytvářej videa na téma, které lidi zajímá a zároveň danou oblast dobře ovládáš. Doporučuji ti natáčet videa např. o hraní tvých oblíbených PC her nebo o svém koníčku.

anonym

Odpověď bude úplně stejná, i kdyby ti bylo 50. Přijď s něčím novým. Úplně nejlepší by bylo, kdyby ses vykašlal na CZ/SK komunitu, a dělal videa v angličtině pro zahraniční diváky.

Také ale záleží, čeho konkrétně chceš dosáhnout. Pokud ti stačí mít něco okolo 100k subs, dělej trapná, stereotypní cringe videa, jako dělají ostatní čeští „YouTubeři“, a sice hauls, challenges, pranks, asks atd… Z takových videí je mi neskutečně špatně a trapně, proto se koukám jen na zahraniční tvorbu.

Lgee

Toc co nejvice videi a naprosto retardovane kraviny100k odberu do pul roku ziskas jako nic

ivzez

Žádný dobrý ani slavný youtuber neexistuje,
je to jenom „módní vlna“, která zase přejde.

Nauč se radši něco pořádného!!