Avatar uživatele
ijriejitherw

Jak se stát dobrým youtuberem, když je mi 10?

Dobrý den, chtěl bych se zeptat, jak být dobrým (slavným) youtuberem, když je mi 10. Děkuji.

Zajímavá 0 před 2800 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Tw!st

Hraj retardovanýho dementa. Viz Mishovy šílenosti

Upravil/a: quentos

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Rokio

A nechtěl bys být raději dobrým blogerem? Můžeš psát články o škole, o svých koníčcích, o letních prázdninách či o svých snech nebo o jiných tématech. Pokud by jsi se chtěl stát blogerem, doporučuji internetovou blog.cz

Pokud ale chceš být dobrým blogerem, vytvářej videa na téma, které lidi zajímá a zároveň danou oblast dobře ovládáš. Doporučuji ti natáčet videa např. o hraní tvých oblíbených PC her nebo o svém koníčku.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
anonym

Odpověď bude úplně stejná, i kdyby ti bylo 50. Přijď s něčím novým. Úplně nejlepší by bylo, kdyby ses vykašlal na CZ/SK komunitu, a dělal videa v angličtině pro zahraniční diváky.

Také ale záleží, čeho konkrétně chceš dosáhnout. Pokud ti stačí mít něco okolo 100k subs, dělej trapná, stereotypní cringe videa, jako dělají ostatní čeští „YouTubeři“, a sice hauls, challenges, pranks, asks atd… Z takových videí je mi neskutečně špatně a trapně, proto se koukám jen na zahraniční tvorbu.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Lgee

Toc co nejvice videi a naprosto retardovane kraviny100k odberu do pul roku ziskas jako nic

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ivzez

Žádný dobrý ani slavný youtuber neexistuje,
je to jenom „módní vlna“, která zase přejde.

Nauč se radši něco pořádného!!

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek