Rokio

Jak se stát členem rady?

V budoucnu bych se chtěl stát členem rady, protože mám všeobecný rozhled, jazyky, počítačové znalosti a vím něco o politice. Také nejsem chudý.

Chtěl bych vědět tedy, jak se stanu radním a jakou mám šanci se jím stát s uvedenými schopnostmi a majetkem.

Odpovědi
Drap

Neuvedl jsi jaké rady. Pokus se jedná o radu místního zastupitelstva, neni nic snadnějšího. Základem je kandidovat ve volbách do místního zastupitelstva. Pokud budeš zvolen, tak je třeba, aby při první schůzi obecního zastupitelstva tě ostatní členové zastupitelstva zvolili za radního. Jak snadné!
Tvé znalosti PC, peníze, ani znalost politiky nejsou v této fázi nijak důležité.
Další podmínkou je věk minimálně 18 let v den voleb.

Kelt

Divím se, že jsi toho ještě nevyužil. Tak kandiduj ve volbách. Obejdi si vlivné lidi, nabídni jím svůj program. Jenom doufám, že nebudeš kandidovat v blízkosti mého bydliště.