jak se stat budhistkou

jak se mam stat budhistkou??? chtela bych se o budhismu dovedet co nejvic!!!

Odpovědi
Jivinho

Zajďete do chrámu, určitě se dozvíte víc..

kanylka

Přesně tak,nejlepší je praxe..zajedte si do Nepálu,do chrámu,za mnichy..určitě jsou skupiny budhistů,kteří putují po jeskyních a po různých koutech světa,naučíte se mantry,práce s energií,poznáte sama sebe lépe,změníte žebříček hodnot.určitě je to přínosné..přeju hodně štěstí:)p.s.o­patrně – pozor na sekty !!nenechte se omezovat,dělejte jen to co chcete

Jezevec

ac Te to mozna nepotesi, v prvni rade bys mela nastudovat literaturu. aspon nejakou, zakladni, abys vedela o co vlastne jde. pak teprve by mel prijit kontakt s nekterou buddhistickou komunitou v CR. pokud chces doporucit kvalitni literaturu, ozvi se mi, studuji nabozenstvi celeho sveta.

Lencis

Zkus se kouknout na tento odkaz, je zde mnoho informací, ale také seznam center v ČR.

V každém případě souhlasím s tím, že nejdříve je potřeba studovat a získat maximum informací.

Zdroj: http://www.bdc­.cz/index.php?op­tion=content&tas­k=view&id=4&I­temid=27