petr7712

Jak se stát buddhistou?

Stačil by i odkaz, kde se dozvím víc.

Odpovědi
anonym

http://infogra­motnost.netstran­ky.cz/lekce-informacni-gra/lekce-c-1-co-je-to-k.html
Doplňuji:
Doporuřoval bych se napřed řádně vyzbrojit vědomostmi o buddhismu,než bych vyhledal příslušníky jistého druhu víry,protože v každé komunitě jsou dobří a zlí aneb štěstí přeje připraveným,nap­ř.takový Dalai lama 14.má kolem sebe nespočet zákeřných a dravých manažerů.

střevo

musíš říct šahádu, a ty muslimský slova jednoduše vyměníš za buddhistický. Najdi si šahádu na netu.