Avatar uživatele
ZIU 682

Jak se stát alfasamcem?

Je možné, aby se ze mě stal alfasamec? Chci, abych byl populární mezi holkami a mohl si je vybírat. Jsem takový zakřiknutý, tichý a citlivý kluk. Jde to vůbec, když mám od přírody takové špatné vlastnosti?
Doplňuji:
Tak vyloženě špatné vlastnosti to nejsou, to jsem přehnal, ale zhoršují mou situaci ve společnosti.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? marci1, anonym, zzzlatokopka před 3318 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
iceT

Alfa jedinec (často v sousloví alfa samec nebo alfa samice) je jedinec ve skupině sociálně žijících živočichů, kterého ostatní jedinci poslouchají (následují).

Jsi-li takový,jaký se popisuješ,tak se alfou pravděpodobně nestaneš,ale nic si z toho nedělej.Muži totiž mají představu o tom,že jsou lovci,ale ve skutečnost je to přesně naopak.Akorá o tom mnohdy ani nevědí.:-)
Doplňuji:
Zjenteku,samci sice hledají samice,to je pravda,ale vždy záleží na samici,jestli samce připustí nebo nepřipustí.

Nebo snad chceš říci,že každá padne na kolena,jen na ni pohlédneš?

Upravil/a: iceT

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
zzzlatokopka

Nesnáším „alfasamce“ a věřím, že nejsem jediná, možná se člověk vedle něj na chvíli pobaví, ale žít vedle něj je opruz, navíc jsou většinou úplně dutí.

Buď rád, že takový nejsi. To že jsi zakřiknutí a tichý není problém, ona si tě nějaká chytrá holka najde, neboj:-) Hlavně zůstaň stejný.
Doplňuji:
Zjentku přečti si ICET a smiř se stím, chlap si vážně nevybírá:-)

Upravil/a: zzzlatokopka

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
marci1

Alfasamec ? Ty ale nemáš špatné vlastnosti, máš dobré vlastnosti. 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
cochee

A na co to chceš, ty vlastníš smečku fen?

Alfasamec je termín pro vedoucího samce u zvířecích druhů se způsobem života ve smečce. U lidí se nehodí tento termín používat. Nebo snad chceš mít harém s několika ženami a několika muži, kdy chceš hlídat ženy i muže, aby spolu vzájemně nesouložili?

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
zjentek

tak buď jako já ..choď tady častěji, studuj můj profil a uč se ;q
Doplňuji:
zlatokopka: a co když si chce nějakou holku najít sám?? Víš, jako alfasamec? Vyplývá snad nějak z tvý odpovědi, že by si samci neměli hledat samice a měli by se nechat „lovit“?

Upravil/a: zjentek

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
postcd

je dobré získat sebevědomí, vzdělávat se, být empatičtější a dívat se na svět pozitivně, také přijímat výzvy a nenechat se zastavit neúspěchem

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Nerevarin

Buď sám sebou a zároveň na sobě pracuj. Holky maj rády když kluk umí udělat srandu (ale ne nějakou zlou, nebo až moc fekální) a to i sám ze sebe. Důležité je nebát se mluvit, ale nebejt moc sprostej. Aspoň ne před nima. Holky maj rády když kluk něco umí. Jestli je chceš zaujmout, musíš se něčemu věnovat. Kreslit, psát apod. Když už nejsi třídní božan, vždycky to můžeš zkusit jinou taktikou.
Jinak ne každá letí na frajery. Po skoro patnácti letech co jsem opustil základku jsem se bavil s jednou holkou která chodila do stejný školy jako já. Překvapilo mě když řikala, že neměla ráda takový ty frajírky. Nikdy jsem si to nemyslel, vždycky jsem myslel, že letěj na třídní božany, ale ono to tak často nebejvá.
Doplňuji:
Mimochodem, spousta tzv alfasamců jsou v jádru docela slečinky. Na první pohled vazba, sebevědomý, výřečný, aktivní, ale jakmile ho poznáš v nějakejch životních situacích, tak najednou se strachuje aby nenastydl, aby si neponičil botky, tady mu nechutná tohle, támhle zase nechutná tohle, v kině je moc vysoko, nebo zase nízko, řeší každou kravinu apod. Vidim to u několika přátel. Takže se nějakejma alfasamcema nenech vystresovat.

Upravil/a: Nerevarin

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Dochy

zkus lobotomii…
půlka mozku by mohla být tak akorat 😉

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

http://cs.wiki­pedia.org/wiki/Va­kuov%C3%A1_pum­pa
Doplňuji:
Stoupni si na nejbližší vyvýšený pahorek,nech se ukřižovat a zaručeně budeš slavnější jak beatles.

Upravil/a: anonym

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ivzez

Buď rád, že jsi, jaký jsi!

Nebo se chceš podobat těm, o kterých se píše v bulváru?
Z holek by na tebe letěly akorát ty, které nemají nic v hlavě
a jejich jedinou předností jsou silikonová poprsí …

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
anonym

iceT -
Nebo snad chceš říci,že každá padne na kolena,jen na ni pohlédneš?…

Jsou takové typy!Viděl jsem několik takových genetických elit,co ve svém okolí musí každou ochutnat jak zviřata,to je hnus…„s ženkýma to nejde a bez nich taky ne“.

před 3318 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
zjentek

zlatokopka: souhlasím, chlap si vážně nevybírá ..a co víc- chlap, žijící se ženskou, není sám sebou! ;q

před 3318 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
zzzlatokopka

Tak ty sis vybral:-) Fanynku:-oooo

před 3318 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
zjentek

zkusím ti to vysvětlit: když to prokoukneš, tak už ti jako alfasamci moc možností nezbejvá ..jedině si najít „svou“ samici a stát si citlivým člověkem ..jenže to už je fáze, kdy „ji“ začne při sexu bolet hlava. Z toho vyplývá, že se zánikem alfasamců možná zanikne i rozmnožování, pánč bez alfa si ani nevrznete, bo to už není dupa*ka, ale utrpení
..ale s fanynkou život není hořký ;)

před 3318 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek