Avatar uživatele
Janča169

jak se stát?

kAMARÁDKA SE MĚ POŘÁD PTÁ:jAK SE MÁM STÁT TANEČNÍ HVĚZDOU?A JÁ SE JÍ ZEPTÁM PROČ PROSIM TĚ?A ONA:TAK TO PROSÍM NAPIŠ NA ODPOVEDI.CZ TAK TADY TO JE-jAK SE MÁM STÁT TANEČNÍ HVĚZDOU?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 4681 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
www

Ať začne taneční školou, může si vybrat:
www.google.com/m?q=Ta­ne%C4%8Dn%C3%AD+%C5%A1ko­la&client=ms-opera-mini&channel=new

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
led

Naučiť sa najprv tancovať. S hudbou aj bez hudby. S partnerom aj bez neho. Rôzne žánre. V rôznych priestoroch. A cvičiť, a cvičiť, a cvičiť, a cvičiť, a cvičiť, a cvičiť, a cvičiť…

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
zbynekplzen

Tančit ,Tančit ,Tančit , dřít, dřít , dřít no a pak mít štěstí na dobrýho trenera a hlavně doufat , že si to všimne ,někdo kdo s tim dokáže něco udělat

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
venkovan

Už jenom to, že se ptá jak se stát taneční hvězdou a ještě k tomu to musíš napsat za ní je varováním před takovým snem. Jinými slovy obávám se, že není připravena se o ten sen zcela poprat, mám pocit, že jí schází trochu samostatnosti a touhy se prosadit.
Za další je aby přijala fakt, že profesionální tanec je velká dřina a také velké přetížení těla = nemoce pohybového ústrojí v poměrně mladém věku.
Nicméně znám hodně dívek a chlapců kteří netancují aby byli hvězdou, ale pro radost z pohybu, pro prožitek hudby a pohybu apod.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
žolik

Musíš mít tanec ráda,musíš to mít v sobě,hudbu,ryt­mus,umět se pohybovat při hudbě,přihlas se do tanečních,tan­či,tanči.

Zdroj: žolík

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek